Asteburuko Kirol Emaitzak

FOBALLA

1. Maila
Barcelona 3 Eibar 0

Emakumezkoen 2. Maila
Eibar 1 Bizkerre 0

2. B Maila
Arenas 0 Vitoria 0

Emakumezkoen Erregional Ohorezko Maila
Zumaiako 0 Eibar 5

Erregional Ohorezko Maila
Anaitasuna 2 Eibar 1
1. Erregionala
Elgoibar 1 Urki 2
Eibartarrak 1 Urola 2

JUBENILAK
Ohorezko Maila Nazionala
Athletic 4 Eibar 1
Euskal Liga
Santutxu B 0 Eibar B 1
Ohorezko Maila
Urki 3 Mondragon 2
1. Maila
Eibar 2 Orioko 2
Bergara 1 Urki 3
Eibartarrak 1 Mondragon 7

KADETEAK
Euskal Liga
Eibar 1 Betoño 0
Ohorezko Maila
Eibar 0 Zarautz 5
1. Maila
Urki A 6 Elgoibar 1
Urki B 3 Anaitasuna B 1
Eibartarrak A 0 Soraluze 4
Burumendi B 6 Eibartarrak B 1
Nesken Ohorezko Maila
Lagun Onak 1 Eibar 5
Nesken 1. Maila
Eibar 0 Anaitasuna 0

INFANTILAK
Ohorezko Maila
Eibar 2 Amaikak Bat 2
Infantil Txikiak
Eibar 2 Beasain 1
Urki 1 Lagun Onak 4
1. Maila
Ikasberri A 3 Urki A 2
Urki B 11 Eibartarrak 0

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
Durango 0 Garajes Garcia 3
JMR Erreformak 2 La Jara R. Hiru 6
Chic 2 Slow XOK 4
Los Paisanos L. Rueda 2 Azkena Adahi 8
Bar Txoko 2 Ipur Sagardotegia 2
Bar Areto 2 Larragest Sporting 1

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
Somos Eibar Eskubaloia 33 Dominicos Zaragoza 31

Emakumezkoen Gipuzkoako Txapelketa
Eibar Eskubaloia 27 Zeppelin Corazonistas 22

Gipuzkoako 1. Maila
Haritza Eibar Eskubaloia 37 Bidasoa Irun 20

JUBENILAK
Gipuzkoako Txapelketa
Amenabar Zarauz 20 Tekniker Eibar Eskubaloia 16
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Eibar Eskubaloia 24 Bergara 17

KADETEAK
Gipuzkoako Txapelketa
Urnieta Oianume 36 Tekniker Eibar Eskubaloia 25
Urola Goierri 14 Arregi Inmobiliaria Eibar Eskubaloia 37
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Muelles Zaldua Eibar Eskubaloia 25 Zaisa Bidasoa Irun A 27
Arrasate 10 Komat Eibar Eskubaloia 9

INFANTILAK
Bossa Eibar Eskubaloia A 20 Bera Bera Urdina 29
La Salle Saieko Horia 19 H. Servando Eibar Eskubaloia B 19
Neskak
Trapaia Pulpo 29 Ametsa Eibar Eskubaloia B 14
Bengoa Elektrizitatea Eibar Eskubaloia C 20 La Salle Saieko Horia 11

ERRUGBIA

Ohorezko B Maila
Bathco Rugby Club 52 Avia Eibar Rugby – Bera Bera 0

Euskadiko 2. Erregionala
Funes Rugby 36 Avia Eibar Rugby B 10

KADETEAK
16 urtetik beherako Euskadiko Liga
Universitario de Bilbao 5 Avia Eibar Rugby 28

INFANTILAK
14 urtetik beherako Euskadiko Liga
Gaztedi B – Avia Eibar Rugby Taldea

SASKIBALOIA

3. Maila
Zurrut 61 Avia Eibar Saskibaloia 64

KADETEAK
Neskak
BKL Aitzkorri 43 Avia Eibar Saskibaloia 15

INFANTILAK
Avia Eibar Saskibaloia Txiki 59 Take Amarotz Txiki 43

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila
Urbat IKE 11 Larraina 6

JUBENILAK
Euskal Herriko Liga
Bidasoa XXI 9 Urbat IKE 13

XAKEA

1. Maila
Anaitasuna Kakute A 2’5 Eibar A 1’5