Asteburuko Kirol Emaitzak

FOBALLA

1. Maila
Sporting 2 Eibar 3 (Adrian, Pedro Leon, Luna)

Emakumezkoen 2. Maila
Ardoi 1 Eibar 1

3. Maila
Getxo 1 CD Vitoria 2

Emakumezkoen Lurralde Maila
Anaitasuna 1 Eibar 0

Erregional Gorengoen Maila
Zumaiako 1 Eibar Urko 2
1. Erregionala
Eibartarrak 0 Billabona 2

JUBENILAK
Ohorezko Maila Nazionala
Txantrea 1 Eibar 2
Ohorezko Maila
Eibar 3 Aloña Mendi 2
1. Maila
Urki B 0 Antzuola 1
Behobia A 0 Urki A Larragest 2

KADETEAK
Euskadiko Liga
Eibar 1 Leioa 2
Ohorezko Maila
Aretxabaleta 2 Eibar 2
Urki 0 Real Sociedad 3
1. Maila
Urki 0 Urola 7
Eibartarrak 0 Aloña Mendi 9

INFANTILAK
Ohorezko Maila
Bergara 1 Eibar 4
1. Maila
Hondarribia A 3 Urki 1
Eibartarrak B 2 Urola 4
Infantil Txikiak
Eibar 4 Martutene 2
Aloña Mendi 3 Urki 1
Nesken 8ko Maila
Urki A 15 Goierri Gorri A 1
Urki B 1 Goierri Gorri C 3

ALEBINAK
Txapeldunen fasea
Eibar 7 Mariño 2
2. urtekoak
Elgoibar – Eibar
Urki – Eibartarrak A
Eibartarrak B – Arrasate A

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
L.P. Machado Tankemans 2 Bar Areto 2
Garajes Garcia 4 Bar Arkupe 0
Ipur Sagardotegia 2 Sporting 3
Bar Txoko 0 Bar EzDok 3
Esmorga 3 Azkena Adahi 1
Alkideba 1 Kontent 5
Durango 3 Slow XOK 2

ARETO-FOBALLA

2. B Maila
Nª Sª del Portal 3 Debabarrena Concepto Egile 2

KADETEAK
Mondrate 1 Debabarrena 2

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
Dominicos Zaragoza 20 Somos Eibar Eskubaloia 21

Emakumezkoen Euskadiko Txapelketa
Ibaizabal 19 Avia Eibar Eskubaloia 17

Gipuzkoako 1. Maila
Salento Elgoibar 24 Haritza Eibar Eskubaloia 27

JUBENILAK
Euskadiko Txapelketa
Tekniker Eibar Eskubaloia 29 Ereintza 24
Gipuzkoako Txapelketa
Eibar Eskubaloia 28 Ilcapo Hondarribia 30
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Avia Eibar Eskubaloia 24 Egia Seicar 31

KADETEAK
Euskadiko Txapelketa
Tekniker Eibar Eskubaloia 29 Ereintza 36
Gipuzkoako Txapelketa
Saieko La Salle 30 Eslaban Eibar Eskubaloia 20
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Arantzazuko Ama 10 Avia Eibar Eskubaloia 15

INFANTILAK
Bayona Pulpo 32 Eibar Eskubaloia A 22
Leizaran B 14 Eibar Eskubaloia B 19
Eibar Eskubaloia C 10 Zalla Pulpo 28
Neskak
Eibar Eskubaloia A 21 Aiala B 15
Orioko Ikastola 25 Eibar Eskubaloia B 18
Modeltek Elgoibar 13 Eibar Eskubaloia C 17

ALEBINAK
Zarautz B 28 Eibar Eskubaloia 6
Neskak
Eibar Eskubaloia 7 Pulpo B 26

ERRUGBIA

Ohorezko B Maila
Avia Eibar Rugby Taldea 19 Oviedo 6

Emakumezkoen Euskal Liga
La Unica 37 EzDok Avia Eibar Rugby Taldea 0

KADETEak
18 urtetik beherako Euskadiko Liga
Avia Eibar Rugby Taldea 0 ElorrioDurango 109

INFANTILAK
16 urtetik beherako Euskadiko Liga
Avia Eibar Rugby Taldea 17 ElorrioDurango 31

SASKIBALOIA

3. Maila
Alde Zaharra C 55 Katu-Kale 68

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila (Kopa)
Urbat Urkotronik 17 Fortuna 10
Emakumezkoen Euskal Herriko 1. Maila (Kopa)
Urbat 3H 6 Bidasoa XXI 5

KADETEAK
Euskal Herriko Liga
Bidasoa XXI 7 Urbat Urkotronik 10

INFANTIL MISTOAK
Euskal Herriko Liga
WP Navarra 11 Urbat Urkotronik 8