Asteburuko Kirol Agenda

FOBALLA

1. Maila
Celta – Eibar (zapatua, 13:00)

Emakumezkoen 2. Maila
Ardoi – Eibar (domeka, 12:30)

2. B Maila
Vitoria – Sporting B (domeka, 12:00)

Emakumezkoen Lurralde Maila
Intxaurdi – Eibar (domeka, 12:00)

Erregional Gorengoen Maila
Ordizia – Eibar Urko (domeka, 12:00)
1. Erregionala
Eibartarrak – Urki (zapatua, 15:45)

JUBENILAK
Ohorezko Maila
Eibar – Ostadar (zapatua, 18:00)
Tolosa – Urki (zapatua, 17:30)
1.  Maila
Urki Larragest – Urola (domeka, 17:30)

KADETEAK
Ohorezko Maila
Eibar – Real Sociedad (zapatua, 13:45)
Bergara – Urki (zapatua, 11:45)
1. Maila
Aretxabaleta B – Eibartarrak B (zapatua, 09:30)
Eibartarrak A – Aretxabaleta A (domeka, 17:00)
Nesken Ohorezko Maila
Goierri Gorri – Eibar (zapatua, 12:30)

INFANTILAK
Ohorezko Maila
Eibar – Zumaiako (domeka, 16:00)
1. Maila
Urki A – Orioko (zapatua, 15:30)
Urki B – Ilintxa (domeka, 17:00)
Zarautz B – Eibartarrak (zapatua, 09:30)
Infantil Txikiak
Eibar – Bergara (zapatua, 11:00)
Urki – Urnieta (domeka, 15:30)
Eibartarrak – Hondarribia (zapatua, 11:00)
Nesken Ohorezko Maila
Añorga B – Urki (zapatua, 12:00)
Nesken 1. Maila
Tolosa – Urki (zapatua, 10:30)

ALEBINAK
Errendimendua
Eibar – Arrasate (domeka, 09:30)
2. Urtekoa
Eibar – Aloña Mendi (domeka, 13:30)
Eibartarrak – Elgoibar B (domeka, 13:30)
Elgoibar – Urki (domeka, 16:30)
1. Urtekoa
Elgoibar – Eibar A
Eibar B – Aretxabaleta

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
Bar Arkupe – L.P. Machado Tankemans (zapatua, 09:00)
Sporting Larragest – Reformas Hiru (zapatua, 09:00)
Esmorga – Garajes Garcia (zapatua, 10:30)
Ipur Sagardotegia – Feredu Solutions (zapatua, 12:00)
Slow XOK – Azkena Adahi (domeka, 09:00)
Alkideba – Durango (domeka, 10:30)
Bar Areto – Bar Txoko (domeka, 12:00)

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
Somos Eibar Eskubaloia – Romo (zapatua, 19:00)

Emakumezkoen Euskadiko Txapelketa
Leizaran – Avia Eibar Eskubaloia (zapatua, 17:30)

Gipuzkoako 1. Maila
Haritza Eibar Eskubaloia – Lau Bide Legazpi (barixakua, 18:30)

JUBENILAK
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Astigarraga Elgoibar – Avia Eibar Eskubaloia (domeka, 13:00)

KADETEAK
Gipuzkoako Txapelketa
Hernani – Tekniker Eibar Eskubaloia (domeka, 12:00)
Komat Eibar Eskubaloia – Ereintza Beissier (domeka, 11:30)
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Bera Bera Urdina – Avia Eibar Eskubaloia (domeka, 12:30)
Eibar Eskubaloia B – Tolosa (zapatua, 16:45)

ERRUGBIA

Ohorezko B Maila
Avia Eibar Rugby – CRAT A Coruña (domeka, 12:30)

Euskal Ligako 2. Maila
Iruña – Avia Eibar Rugby B (zapatua, 16:00)

KADETEAK
18 urtetik beherako Euskadiko Liga
Iruña – Avia Eibar Rugby (zapatua, 12:30)

INFANTILAK
16 urtetik beherako Euskadiko Liga
Iruña – Avia Eibar Rugby (zapatua, 11:00)

ALEBINAK
14 urtetik beherako Euskadiko Liga
Avia Eibar Rugby Taldea – Zarautz/Beltzak/Mutriku (domeka, 11:00)

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila
Urbat Urkotronik – Leioa (domeka, 15:40)
Emakumezkoen Euskal Herriko 1. Maila
Larraina – Urbat IKE (domeka, 16:30)

JUBENILAK
Euskal Herriko Liga
Urbat IKE – WP Donostia (domeka, 17:15)

XAKEA

1. Maila
Eibarko Klub Deportiboa A – Hondarribia Marlaxka B (zapatua, 16:00)
3. Maila
Mekatar-Elgoibar B – Eibarko Klub Deportiboa B (zapatua, 16:00)

PILOTA

PROFESIONALAK
Astelenan (domeka, 17:00)
Retegi BI / Jaunarena vs Jaka / Erostarbe
Altuna III.a / Martija vs Irribarria / Merino II.a
Ugalde / Merino vs Pello Etxeberria / Irusta

AFIZIONATUAK
Helduak
Narbaiza / Agirresarobe (Eibar) vs Perez / Escalero (Oñati)
Aulkien gaineko pala
Lasa / Lizaso vs Quesada / Navaridas
Pilota Eskola
Oruezabal / Segurola vs Ibarra / Gisasola
Astelenan (barixakua, 19:00)