Kirol emaitzak

FOBALLA

1. Maila
EIBAR 2 Atletico de Madrid 0

Emakumezkoen 2. Maila
EIBAR 1 Parquesol 0

3. Maila
Pasaia 0 VITORIA 2

Emakumezkoen Euskal Liga
EIBAR B 3 Elorrio 2

Erregional Ohorezko Maila
EIBAR URKO 2 Aretxabaleta 2
1. Erregionala
Aloña Mendi 3 URKI 1
EIBARTARRAK 3 Bergara 1

Emakumezkoen Gorengo Maila
Beti Gazte 1 EIBAR 1

JUBENILAK
Ohorezko Maila Nazionala
EIBAR 3 Logroñes 2
Euskal Liga
EIBAR B 1 Danok Bat C 2
Ohorezko Maila
EIBAR C 2 Lagun Onak 4
Urola 0 URKI 0
1. Maila
Ordizia 4 URKI 0
EIBARTARRAK A 1 Elgoibar 4
Mondragon 2 EIBARTARRAK B 1

KADETEAK
Euskal Liga
EIBAR 0 Danok Bat C 1
Ohorezko Maila
EIBAR 2 Urola 1
URKI 1 Bergara 4
1. Maila
URKI A 2 Burumendi A 2
Arrasate 4 URKI B 2
EIBARTARRAK A 3 Aretxabaleta B 2
Urola Urretxu B 8 EIBARTARRAK B 0
Nesken Ohorezko Maila
EIBAR 2 Zarautz 0

INFANTILAK
Ohorezko Maila
Ordizia 2 EIBAR 3
Infantil Txiki
EIBAR 3 Beasain 2
Aloña Mendi 2 URKI 1
1. Maila
Burumendi – URKI A
URKI B – Elgoibar
Ilintxa – EIBARTARRAK

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
Ipur Sagardotegia 2 Azkena Adahi 2
Durango 4 Los Paisanos L. Rueda 2
Feredu Bar Buenos Aires 5 Illunpe Areto 1
Slow XOK 1 JMR Erreformak 4
Garajes Garcia 1 Bar Txoko 2
Chic 0 La Jara Reformas Hiru 6

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
Avefor Huesca 36 SOMOS EIBAR 25

Emakumezkoen Gipuzkoako 1. Maila
MECALBE EIBAR 24 Egia 17

Gipuzkoako 1. Maila
HARITZA EIBAR 28 Ordizia Siglo XX 24

JUBENILAK
Gipuzkoako Txapelketa
Tolosa 19 TEKNIKER EIBAR 23
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Trapaia Pulpo 25 MECALBE EIBAR 20

KADETEAK
Gipuzkoako Txapelketa
Urnieta Oianume 23 TEKNIKER EIBAR 32
KOMAT EIBAR 27 Ficoba Bidasoa Irun 26
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Sinergia Orio 22 MECALBE EIBAR 31
MUELLES ZALDUA 27 Leizaran Horia 16

INFANTILAK
HIERROS SERVANDO EIBAR 35 Pulpo 10
Ereintza Lisomat 17 BENGOA ELEKTRIZITATEA EIBAR 21
Neskak
CIMDE Elgoibar 22 MECALBE EIBAR 21
URKOTRONIK EIBAR – Aloña Mendi A
AMETSA EIBAR – Bergara B

ERRUGBIA

Ohorezko B Maila
AVIA EIBAR 10 Universitario Bilbao 32

Emakumezkoen Ohorezko B Maila
Rugby Murcia 0 Avia Eibar 96

INFANTILAK
14 urtetik beherako Euskadiko Liga
EIBAR-GAZTEDI – Txingudi

SASKIBALOIA

3. Maila
AVIA EIBAR 71 Elorri Aldapa 59

JUNIORRAK
Neskak
AVIA EIBAR 18 Atletico San Sebastian Garazi 70

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila (Kopa)
URBAT IKE 14 Claret Askartza B 13
Emakumezkoen Euskal Herriko 1. Maila (Kopa)
URBAT IKE 12 WP 9802 B 5

INFANTIL MISTOAK
Euskal Herriko Liga
WP Donostia 7 EIBARKO URBAT 15

PILOTA

PROFESIONALAK
Astelenan
Elezkano/Bikuña 20 P. Etxeberria/Egiguren/Tolosa 22
Jaka/Zabaleta 22 Altuna/Galartza 9
Dario/Ruiz vs Salaberria/Garmendia 18