Kirol emaitzak

FOBALLA

1. Maila
EIBAR 0 Real Madrid 4

Emakumezkoen 2. Maila
EIBAR 1 Seagull 0

3. Maila
San Ignacio 1 VITORIA 1

Emakumezkoen Euskal Liga
Pauldarrak 1 EIBAR B 2

Erregional Ohorezko Maila
Oiartzun 0 EIBAR URKO 2
1. Erregionala
Mutriku 2 URKI 2
EIBARTARRAK 5 Ikasberri 0

JUBENILAK
Ohorezko Maila Nazionala
Real Sociedad 2 EIBAR 1
Euskal Liga
EIBAR B 0 Leioa B 1
Ohorezko Maila
Tolosa 2 EIBAR C 4
URKI 0 Lagun Onak 1
1. Maila
URKI 0 Aretxabaleta A 0
EIBARTARRAK A 3 Lagun Onak 3
Zestoa 4 EIBARTARRAK B 0

KADETEAK
Euskal Liga
EIBAR 1 Real Sociedad 0
Ohorezko Maila
Real Sociedad 5 EIBAR 1
Beasain 4 URKI 0
1. Maila
URKI B 6 EIBARTARRAK B 0
Elgoibar 1 URKI A 1
Burumendi B 4 EIBARTARRAK A 1
Nesken Ohorezko Maila
EIBAR 1 Goierri Gorri 1

INFANTILAK
Ohorezko Maila
EIBAR 4 Ordizia 1
Infantil Txiki
Aloña Mendi 0 EIBAR 6
URKI 3 Zarautz 5
1. Maila
URKI A 0 Burumendi 1
Elgoibar 1 URKI B 0
EIBARTARRAK 1 Ilintxa 13

ALEBINAK
2. Urtekoak
Arrasate 2 EIBAR 3
Mutriku 0 URKI 2

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
Bar Areto 0 La Jara Reformas Hiru 7
Los Paisanos Limpieza Rueda 1 Azkena Adahi 6
Durango 1 Chic 0
JMR Erreformak 0 Bar Txoko 3
Feredu Bar Buenos Aires 1 Garajes Garcia 5
Slow XOK 0 Ipur Sagardotegia 1

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
SOMOS EIBAR 27 Balonmano Dominicos Zaragoza 25

Emakumezkoen Gipuzkoako Txapelketa
GRUPO MECALBE EIBAR 25 Ereintza Beissier 23

Gipuzkoako 1. Maila
HARITZA EIBAR 26 Urola Laztimendi 26

JUBENILAK
Gipuzkoako Txapelketa
TEKNIKER EIBAR 25 Arrasate B 21

KADETEAK
Gipuzkoako Txapelketa
Creados Pulpo Zumaia 31 TEKNIKER EIBAR 33
KOMAT EIBAR 31 Urola Cristaleria Goiherri 33
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Urola 23 MUELLES ZALDUA EIBAR 17

INFANTILAK
Leizaran Urdina 17 HIERROS SERVANDO EIBAR 26
Neskak
URKOTRONIK EIBAR 17 Ficoba Bidasoa Irun 19
Pneumax Elgoibar 7 MECALBE EIBAR 38
Aloña Mendi B 34 AMETSA EIBAR 4

ALEBINAK
EL TIO PALANCAS EIBAR 13 Pulpo B 23
Neskak
EL TIO PALANCAS EIBAR 13 Aloña Mendi B 20

ERRUGBIA

Ohorezko B Maila
AVIA EIBAR RT 17 Gernika 41

Euskadiko 2. Erregionala
AVIA EIBAR RT B 5 BRT-Menditarrak 33

Emakumezkoen Euskadiko 2. Erregionala
Termas Bera Bera – AVIA EIBAR RT B

JUBENILAK
18 urtetik beherako Euskadiko Liga
Uribealdea – AVIA EIBAR RT

KADETEAK
16 urtetik beherako Euskadiko Liga
Uribealdea – AVIA EIBAR RT

SASKIBALOIA

3. Maila
AVIA EIBAR SASKIBALOIA 76 Erroibide Irun 57

JUNIORRAK
Mondragon Unibertsitatea B 39 AVIA EIBAR SASKIBALOIA 40
Neskak
AVIA EIBAR SASKIBALOIA 18 Ordizia K.E. 38

KADETEAK
Mondragon Unibertsitatea 70 AVIA EIBAR SASKIBALOIA 60

INFANTILAK
AVIA EIBAR SASKIBALOIA 31 Zast Zarautz ZKE 85
Neskak
Goierri Goierribus 48 AVIA EIBAR SASKIBALOIA 16

ALEBINAK
A1M TAKE 89 AVIA EIBAR SASKIBALOIA 13
Neskak
Luberri Ibaeta – AVIA EIBAR SASKIBALOIA

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila
Leioa 8 URBAT IKE 14
Emakumezkoen Euskal Herriko 1. Maila
Getxo 1 URBAT IKE 17

JUBENILAK
Euskal Herriko Liga
Bidasoa XXI 5 URBAT IKE 23

INFANTIL MISTOAK
Euskal Herriko Liga
WP Navarra 17 EIBARKO URBAT 9
EIBARKO URBAT 16 Easo 9