Asteburuko Kirol Agenda

FOBALLA

2. B Maila
Vitoria – Sporting B (domeka, 17:00)

Erregional Ohorezko Maila
Eibar – Zarautz (zapatua, 17:45)
1. Erregionala
Zarautz – Urki (domeka, 15:45)

JUBENILAK
Ohorezko Maila Nazionala
Osasuna – Eibar (domeka, 12:00)
Euskal Liga
Olarizu – Eibar (zapatua, 11:30)
Ohorezko Maila
Billabona – Urki (domeka, 16:30)
1. Maila
Eibar – Aloña Mendi (domeka, 15:30)
Urki – Elgoibar (zapatua, 18:00)
Ikasberri – Eibartarrak (zapatua, 16:30)

KADETEAK
Euskal Liga
Eibar – Alaves (zapatua, 15:30)
Ohorezko Maila
Beasain – Eibar (zapatua, 13:00)
1. Maila
Aretxabaleta A – Urki A (domeka, 12:30)
Urki B – Burumendi B (zapatua, 11:00)
Soraluze – Eibartarrak A (zapatua, 11:00)
Eibartarrak B – Anaitasuna A (zapatua, 09:30)
Nesken Ohorezko Maila
Eibar – Urola (domeka, 17:30)
Nesken 1. Maila
Eibar – Aloña Mendi (zapatua, 16:00)

INFANTILAK
Ohorezko Maila
Bergara – Eibar (zapatua, 10:00)
Infantil Txikiak
Eibar – Tolosa (domeka, 16:00)
Urki – Arrasate (domeka, 17:30)
1. Maila
Ikasberri A – Urki B (zapatua, 09:30)
Elgoibar – Eibartarrak (zapatua, 10:00)

ALEBINAK
Eibar – Aloña Mendi (domeka, 12:00)
Urki – Urola (domeka, 10:30)
2. Urtekoak
Soraluze – Eibar (domeka, 10:45)
Eibartarrak – Arrasate A (domeka, 09:30)
1. Urtekoak
Eibar B – Eibar A (domeka)

FOBALL-ZALETUA

KirolBet Liga
Bar Areto – Adahi Azkena (zapatua, 09:00)
Larragest Sporting – Durango (zapatua, 10:30)
Ipur Sagardotegia – Feredu Solutions (zapatua, 12:00)
JMR Erreformak – Bar Txoko (domeka, 09:00)
Los Paisanos L. Rueda – La Jara R. Hiru (domeka, 10:30)
Slow XOK – Garajes Garcia (domeka, 12:00)

ESKUBALOIA

1. Nazional Maila
Somos Eibar Eskubaloia – Stadium Casablanca (zapatua, 19:00)

Gipuzkoako 1. Maila
Haritza Eibar Eskubaloia – Egia Kosko (zapatua, 16:45)

Emakumezkoen Gipuzkoako Txapelketa
Eibar Eskubaloia – Oskarbi Legazpi (domeka, 11:45)

JUBENILAK
Gipuzkoako Txapelketa
Hettich – Tekniker Eibar Eskubaloia (zapatua, 17:30)
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Ereintza Beissier – Eibar Eskubaloia (zapatua, 16:00)

KADETEAK
Gipuzkoako Txapelketa
Tekniker Eibar Eskubaloia – Egibide Gure Auzune (zapatua, 12:00)
Arregi Inmobiliaria Eibar Eskubaloia – Ereintza Todo Terreno (domeka, 10:00)
Nesken Gipuzkoako Txapelketa
Tecnifuelle Elgoibar – Muelles Zaldua Eibar Eskubaloia (zapatua, 16:00)
Komat Eibar Eskubaloia – Vital Fundazioa (zapatua, 12:30)

INFANTILAK
Bossa Eibar Eskubaloia – Hotel Txarriduna Elgoibar (zapatua, 10:30)
H. Servando Eibar Eskubaloia B – Ordizia Orkli (zapatua, 10:00)
Neskak
Bergara – Urkotronik Eibar Eskubaloia A (domeka, 11:30)
Bengoa Elektrizitatea Eibar Eskubaloia C Aloña Mendi B (zapatua, 11:15)

ALEBINAK
Urola – Eibar Eskubaloia (domeka, 11:00)

SASKIBALOIA

3. Maila
Avia Eibar Saskibaloia – Mondragon Unibertsitatea C (zapatua, 18:15)

KADETEAK
Neskak
Mondragon Unibertsitatea – Avia Eibar Saskibaloia (domeka, 16:00)

INFANTILAK
Easo 06 Jesuitak – Avia Eibar Saskibaloia Txiki (zapatua, 10:30)

MINI
Easo Ikasten Laguntza – Avia Eibar Saskibaloia (domeka, 09:30)

WATERPOLOA

Euskal Herriko 1. Maila
WP 9802 – Urbat IKE (zapatua, 15:30)
Emakumezkoen Euskal Herriko 1. Maila
Lautada – Urbat IKE (domeka, 10:00)

JUBENILAK
Euskal Herriko Liga
Neskak
Urbat IKE – Leioa WLB (zapatua, 20:35)

KADETEAK
Euskal Herriko Liga
Urbat IKE – Lautada (domeka, 17:00)

PILOTA

Pilota Eskola
(barixakua, 19:00, Astelenan)
Lagunartekoak
Telleria vs Ezpeleta
Atxa vs Iruretagoiena
Ibarra vs Urkiaga
Azpilikueta/Del Rey vs Ros/Jauregi
Basaras/Ortega I vs Varona/Ortega II

HIRU-TXIRLO

29. Euskal Herriko Txapelketa
Elgoibarko San Miguel (zapatua, 17:00)